PETKIT | Smart Pet Drinking Fountain | Eversweet Solo | Capacity 1.8 L | Filtering | Material Plastic | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P4103S White
- Saadavus: 5
-
49€
PETKIT | Smart Pet Drinking Fountain | Eversweet Solo | Capacity 1.8 L | Filtering | Material Plastic | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Detachable design Upgraded filter Anti-dry design Ultra-quiet Humanized reminder |
| Filtreerimine | Yes |
| Filtri tüüp | Multi-Layer Filtration System |
| Gross depth (mm) | 171.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 171.00 mm |
| Kaaluandur | No |
| Kuvar kaasa arvatud | No |
| Maht | 1.8 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Wireless Pump |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 301.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Smart Pet Drinking Fountain |
| Producer product name | Eversweet Solo |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote tüüp | Automatic Waterer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit smart pet drinking fountain eversweet solo capacity 18 l filtering material plastic white, p4103s white, petkit, lemmikloomatarbed













